Kaubamärgid

Mis on RFID skaneerimist blokeerivad kaarditaskud?

11.02.2019
Mis on RFID skaneerimist blokeerivad kaarditaskud?

 

Mis on üldse kaarditasku?

 

Kaarditasku on üldjuhul väike, lame korpus, mida saab kasutada selliste isiklike esemete kandmiseks nagu sularaha, krediitkaardid ja isikut tõendavad dokumendid (juhiluba, isikutunnistus, klubikaart jne). 

 

Mis RFID blokeering?

 

RFID-blokeerivad kaarditaskud on loodud selleks, et aidata teil isoleerida väga spetsiifilist elektroonilist informatsiooni, mida nimetatakse RFID skaneerimiseks. Probleem on selles, et mõned krediitkaardid, passid ja juhilitsentsid on nüüd varustatud sisseehitatud raadiosagedust tuvastavate kiipidega. RFID-lugeja poolt aktiveerituna edastavad need kiibid teatavat tüüpi teavet juhtmevabalt, nii et te saate näiteks oma identiteeti kontrollida või isegi teha oste ilma, et peaksite kaarti lugejasse pistma - kõik toimib lihtsalt "viipades". Negatiivne külg: igaüks, kellel on RFID-lugeja, võib need kiibid aktiveerida ja koguda mis tahes teavet, mida need edastavad. Ja kui nad on piisavalt osavad, saavad nad seda teha ilma teie teadmata.

 

Häkkerid on aastate jooksul tõestanud, kuidas saab pihuarvuti RFID-lugeja abil inimeste kaartidest tundlikku teavet lähikauguselt. Nad võivad teada saada teie nime ja päritoluriigi passi. Veelgi murettekitavamalt on RFID skännerid mõnedes meeleavaldustes kogunud kokku krediitkaardi numbrid möödasõitjate taskutest. RFID-blokeerivad rahakotid on mõeldud takistama teie kaartide RFID-signaale, raskendades nende kaugjuhtimist.

 

Kas ma vajan RFID blokeeringuga kaarditaskut?

 

Pole päris kindel kas RFID-i skänneerimise oht on päris see mille üle peaks esmatähtsalt muretsema. Otseseid kuritegusid, mis on seotud RFID skaneerimisega on vähe. Tundub, et see meetod ei ole veel väga populaarne ja sellel on ka hea põhjus: inimeste raha ja andmete varastamiseks on palju lihtsamaid ja tõhusamaid viise.