Kaubamärgid

Walter Wallet x Nozzman

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-3p
Hind:
14,99 €

Parameetrid


* Värvus

Kogus: - +
   - või -   

Video 

Walter Wallet x Nozzman uhke kaarditasku!

 

Nozzman on Walter Walleti esimene eridisainiga kaarditasku. Disaini lõi mees nimega Nozzman kes on teinud oma nime eelkõige "in-your-face" graafika stiiliga.

 

Nozzman disainis ikoonilise välimuse igale kuuele värvile:

 

Marvin/ Sinine

Rude Dolf/ Pruun

Crabs/ Punane

Bootsy/ Rohekas

Grabbit/ Valge

Dawg/ Must

 

Halda kaarte Walter Walleti moodi!

 

 

 

 

Mis on Walter Wallet?

 

Walter Wallet on hollandi ettevõte mis keskendub kaarditaskute tootmisele ja kõigele sinna juurde kuuluvale.

 

Hea teada

 

Eesmärk

Walter Walleti eesmärk oli disainida kaarditasku mis töötaks hästi ja oleks stiilne. Kaarditasku mis aitab sul leida vajaminevat kaarti lihtsalt ja kergelt. Nii nad tulid välja süsteemiga mis reastab su kaardid ühe lihtsa libistamisega.

Arvudest natuke

Meeskond küsitles oma tuttavaid, kui palju kaarte nad omavad ja kui palju nad neist igapäevaselt kasutavad. Walter Wallet loojad leidsid, et enamus inimesi vajab igapäevaselt seitset kaarti. Nii nad disainisid kaarditasku, mis on täpselt 15,4mm õhuke ja hoiab seitset või vähem kaarti, pluss sularaha. Walter Wallet on õhuke, lihtne ja puhta disainiga kaarditasku, mida võid uhkusega kanda.

Patenteeritud disain

Walter Wallet on vaimusünnitus neljast Hollandi tööstusdisainerist. Patenteeritud "stack and slide" süsteem on väliselt nähtamatu, mis tähendab et mehhanism on kaitstud korpuse siseselt. Just nagu vastupidav korpus kaitseb sinu kaarte vigastuste või kõverdumiste eest.

Toodetud Hollandis

Walter Wallet toodetakse Hollandis kõrgtehnoloogilise survevalu süsteemiga, mis minimaliseerib energia kasutust. Pluss Walter Wallet on täielikult taaskasutatav.

 Osta vähemalt kaks Walter Wallet toodet, kasuta koodi "Walter Wallet" ja saad 20 protsenti allahindlust!