Kaubamärgid

Walter Wallet Võtmeboss

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-3p
Hind:
49,00 €

Parameetrid


* Värvus

Kogus: - +
   - või -   

Video

 

Walter Wallet võtmeboss on ilus ja väga praktiline abimees!

 

 

Võtmeboss on uus viis oma võtmete hoidmiseks ja stiilseks kasutamiseks ;)

 

 

Nimi on tulnud Hollandi keelsest sõnast "sleutelbos" (hulk võtmeid).

 

Ülitäpse Alumiinium CNC freesimisega on tagatud täiuslik välimus, sealjuures sobitub iga detail ideaalselt. Kumer välimus tagab lihtsa taskusse libisemise, kusjuures võtmete teravad otsad on kaetud sisseehitatud plaadiga. Murtud taskud on minevik.

 

 

Võtmebossi kaitsva korpuse sees on piisavalt ruumi, et hoiustada 7 tavapärast võtid. Pehmed äärised hoiavad võtmeid kindlalt paigal.

 

 

Kiire ja lithne! Patenteeritud "flick and flip" süsteem töötab sama lihtsalt nagu see kõlab. Esiteks vajuta kahte nuppu korraga, et avada kaas, järgmiseks lükka oma vajaminev võti välja ühe liigutusega!

 

 

Lisa või vaheta võtmeid keerates lahti küljepealne rullik.

 

 

Võtmebossil on ruumi 7 tavapärase võtme jaoks, kuigi võivad sobivad ka natuke eksootilisemad võtmed. Sisemine laius on 20mm, selleks et teada saada kas teie võtmed mahuvad, võite teha nendest virna ja mõõta selle kõrguse. Sobivad võtmed millel on pikkus augu keskpunktist tipuni kuni 6,2 cm.

 

Sobib ideaalselt Alumiiniumist õhukese Walter Walletiga :)

 

 

Halda oma võtmeid Walter Walleti moodi!

 

 

Mis on Walter Wallet?

 

Walter Wallet on hollandi ettevõte mis keskendub kaarditaskute tootmisele ja kõigele sinna juurde kuuluvale.

 

Hea teada

 

Eesmärk

Walter Walleti eesmärk oli disainida kaarditasku mis töötaks hästi ja oleks stiilne. Kaarditasku mis aitab sul leida vajaminevat kaarti lihtsalt ja kergelt. Nii nad tulid välja süsteemiga mis reastab su kaardid ühe lihtsa libistamisega.

Arvudest natuke

Meeskond küsitles oma tuttavaid, kui palju kaarte nad omavad ja kui palju nad neist igapäevaselt kasutavad. Walter Wallet loojad leidsid, et enamus inimesi vajab igapäevaselt seitset kaarti. Nii nad disainisid kaarditasku, mis on täpselt 15,4mm õhuke ja hoiab seitset või vähem kaarti, pluss sularaha. Walter Wallet on õhuke, lihtne ja puhta disainiga kaarditasku, mida võid uhkusega kanda.

Patenteeritud disain

Walter Wallet on vaimusünnitus neljast Hollandi tööstusdisainerist. Patenteeritud "stack and slide" süsteem on väliselt nähtamatu, mis tähendab et mehhanism on kaitstud korpuse siseselt. Just nagu vastupidav korpus kaitseb sinu kaarte vigastuste või kõverdumiste eest.

Toodetud Hollandis

Walter Wallet toodetakse Hollandis kõrgtehnoloogilise survevalu süsteemiga, mis minimaliseerib energia kasutust. Pluss Walter Wallet on täielikult taaskasutatav.

Kokku sobivad tooted

 

Minimalistlik alumiiniumist kaarditasku 7 kaardi jaoks!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2-3p ,   Värvus: ,   Materjal:
37,00 €

 Osta vähemalt kaks Walter Wallet toodet, kasuta koodi "Walter Wallet" ja saad 20 protsenti allahindlust!