Kaubamärgid

Walter Wallet püstine bambusest alus

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-3p
Hind:
40,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Video 

Walter Wallet püstine bambusest alus on väike aga praktiline!

 

 

  • sisseehitatud juhtmeta laadimise funktsioon
  • 2 taskut
  • mõõdud: 21cm pikk x 12cm lai x 12cm kõrge

 

See bambusest alus on nii su telefoni mugav juhtmevaba laadija, ning ka oma ühe taskuga su tähtsamate igapäeva asjade hoiustaja.

 

 

 

Laadi telefoni juhtme vabalt

 

 

Selle bambusest alusega saad laadida telefone lihtsalt ja kiirelt juhtmevabalt. Lihtsalt aseta telefonid alusele ja see hakkab nagu imeväel laadima.

 

 

Sisseehitatud Qi laadija

 

 

 

Seda tehnoloogiat kasutavad enamus nutitelefoni tippbrändidest nagu näiteks: Apple, Samsung, Motorola, LG ja paljud teised. Enne ostmist tee kindlaks, kas sinu telefonil on juhtmevaba laadimise funktsioon - uuri telefoni tehnilisi andmeid või kirjuta küsimus meile.

 

 

Tehtud ehtsast bambusest

 

 

 

Kõik Walter Walleti alused on tehtud FSC sertifikaadiga bambusest. Bambus on kiiresti kasvav taim, millel on puidu omadused. See kasab raie küpseni 5 aastaga, sama kui puidul kulub selleks 30-120 aastat. Pärast bambuse maha võtmist kasvab 4-7 uut taime vanadest juurtest - uuesti istutamine ei ole vajalik.

 

 

Bambus on tuntud oma kõva pinna tõttu, mis muudab selle tugevaks ja kauakestvaks materjaliks. Vaatamata selle kõvadusele on see väga sobiv käsitööks, sellepärast on taskud bambusest alustel ümarate äärtega.

 

 

 

Organiseeri oma igapäeva asjad Walter Walleti moodi!

 

Mis on Walter Wallet?

 

Walter Wallet on hollandi ettevõte mis keskendub kaarditaskute tootmisele ja kõigele sinna juurde kuuluvale.

 

Hea teada

 

Eesmärk

Walter Walleti eesmärk oli disainida kaarditasku mis töötaks hästi ja oleks stiilne. Kaarditasku mis aitab sul leida vajaminevat kaarti lihtsalt ja kergelt. Nii nad tulid välja süsteemiga mis reastab su kaardid ühe lihtsa libistamisega.

Arvudest natuke

Meeskond küsitles oma tuttavaid, kui palju kaarte nad omavad ja kui palju nad neist igapäevaselt kasutavad. Walter Wallet loojad leidsid, et enamus inimesi vajab igapäevaselt seitset kaarti. Nii nad disainisid kaarditasku, mis on täpselt 15,4mm õhuke ja hoiab seitset või vähem kaarti, pluss sularaha. Walter Wallet on õhuke, lihtne ja puhta disainiga kaarditasku, mida võid uhkusega kanda.

Patenteeritud disain

Walter Wallet on vaimusünnitus neljast Hollandi tööstusdisainerist. Patenteeritud "stack and slide" süsteem on väliselt nähtamatu, mis tähendab et mehhanism on kaitstud korpuse siseselt. Just nagu vastupidav korpus kaitseb sinu kaarte vigastuste või kõverdumiste eest.

Toodetud Hollandis

Walter Wallet toodetakse Hollandis kõrgtehnoloogilise survevalu süsteemiga, mis minimaliseerib energia kasutust. Pluss Walter Wallet on täielikult taaskasutatav.

Sarnased tooted

 

Organiseeri targalt oma igapäevaselt asjad!

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2-3p ,   Värvus: ,   Materjal: Bambus
24,99 €

 

Lae telefoni mugavalt ilma juhtmeta!

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2-3p ,   Värvus: ,   Materjal: Bambus
39,00 €

 

Suur sahtliga bambusest alus!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2-3p ,   Värvus: ,   Materjal: Bambus
65,00 €

 

Ruumi kahele!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2-3päeva ,   Värvus: ,   Materjal:
60,00 €

 Osta vähemalt kaks Walter Wallet toodet, kasuta koodi "Walter Wallet" ja saad 20 protsenti allahindlust!