Kaubamärgid

Walter iPhone Wallet

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-3p
Hind:
15,00 €
Kogus: - +
   - või -   

 

Walter Wallet su iPhone telefoni korpuses - ideaalne!

 

 

Walter Phone Wallet on minimalistlik telefonide kaarditasku iPhonidele 6, 6s, 7 ja 8, millega saab hoiustada kuni 3-e kaarti. See pakub kõiki "stack-and-slide" süsteemi eeliseid - sul on lihtne ligipääs oma kaartidele. Kui sul on kiire siis see omab "quick draw" funktsiooni su lemmik kaardile nagu kõik teised Walter Walletid :)

 

- Sobib iPhone 6, 6s, 7 ja 8

- "Stack-and-slide" süsteem kiireks kaartide halduseks

- Mahutab kuni 3 kaarti, sealhulgas ühte põhikaarti

- Pehme silikoonist ümbris

- 71,3mm pikk x 142mm lai x 14,3mm õhuke

 

 

 

Mis on Walter Wallet?

 

Walter Wallet on hollandi ettevõte mis keskendub kaarditaskute tootmisele ja kõigele sinna juurde kuuluvale.

 

Hea teada

 

Eesmärk

Walter Walleti eesmärk oli disainida kaarditasku mis töötaks hästi ja oleks stiilne. Kaarditasku mis aitab sul leida vajaminevat kaarti lihtsalt ja kergelt. Nii nad tulid välja süsteemiga mis reastab su kaardid ühe lihtsa libistamisega.

Arvudest natuke

Meeskond küsitles oma tuttavaid, kui palju kaarte nad omavad ja kui palju nad neist igapäevaselt kasutavad. Walter Wallet loojad leidsid, et enamus inimesi vajab igapäevaselt seitset kaarti. Nii nad disainisid kaarditasku, mis on täpselt 15,4mm õhuke ja hoiab seitset või vähem kaarti, pluss sularaha. Walter Wallet on õhuke, lihtne ja puhta disainiga kaarditasku, mida võid uhkusega kanda.

Patenteeritud disain

Walter Wallet on vaimusünnitus neljast Hollandi tööstusdisainerist. Patenteeritud "stack and slide" süsteem on väliselt nähtamatu, mis tähendab et mehhanism on kaitstud korpuse siseselt. Just nagu vastupidav korpus kaitseb sinu kaarte vigastuste või kõverdumiste eest.

Toodetud Hollandis

Walter Wallet toodetakse Hollandis kõrgtehnoloogilise survevalu süsteemiga, mis minimaliseerib energia kasutust. Pluss Walter Wallet on täielikult taaskasutatav.

 Osta vähemalt kaks Walter Wallet toodet, kasuta koodi "Walter Wallet" ja saad 20 protsenti allahindlust!