Droon DJI Phantom 4 PRO

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3p
Hind:
1690,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Video 

Pro komplektis on ilma ekraanita pult! 

DJI Phanton 4 Pro üle võib uhkust tunda tänu tema 3-teljelisele stabilisaatorile koos 20MP kaamera ning 1-tollise CMOS sensoriga. Kõige selle abil on droon võimeline filmima kuni60 kaadrit sekundis 4K kvaliteediga videot või tegema järjestik fotosidkuni 14 kaadrit sekundis. Ka drooni korpus on uuenenud võrreldes
Phantom 4-ga, kasutades nüüd magneesiumsulamit, mis ainult ei tee korpust tugevamaks ja jäigemaks, vaid ka kergemaks. Autonoomne lennusüsteem (FlightAutonomy system) on lisanud droonile kaks tahavaate sensorit ühes infrapuna sensoritega, mis aitavad droonil tajuda takistusi kokku viies eri suunas ning panevad drooni takistusi vältima neljas erinevas suunas. 

Gimbal 1-tollise CMOS sensoriga kaameraga

Phantom 4 Pro peal kasutusel olev kaamera on selle seeria esimene omalaadne: 1-tolline 20 megapikslilise resolutsiooniga CMOS sensor. Spetsiaalselt kohandatud lääts koosneb kaheksast elemendist, mis on jagatud seitsmesse eri gruppi. Kaameral on ka mehaaniline ava, mis välistab pildi moonutuse kiiresti liikuvate objektide korral või lennates suurtel kiirustel mehaanilise määratud fookusega.

1" CMOS Sensor

Sensori suurus on tihtipeale kvaliteetse pildi saavutamisel olulisem, kui pikslite arv, sest suuremal sensoril on parem dünaamiline ulatus, väiksem müratundlikkus ja oluliselt suurem jõudlus vähese valgusega oludes. 1-tolline sensor, mis on kasutusel Phantom 4 PRO kaameral, on ligi 4 korda suurem oma eelkäija Phantom 4 kaamera 1/2.3-tollisest sensorist. Uue sensori pikslid on suuremad ning maksimaalne ISO ulatub 12800-ni. Suurendatud on ka pildi kontrastsust.

H.264 ja H.265 4K Video salvestamine

Võimas videotöötlemine toetab H.264 4K 60fps kaadrisagedusega või H.265 4K videot 30fps kaadrisagedusega, mõlemal juhul salvestatakse 100Mbps andmetihedusega. Eesrindlike sensorite ja protsessorite kombinatsioon tagab detailsed pildid ühes vajalike andmetega piltide järeltöötluseks. 

Produktsiooniks optimeeritud 4K

Täiustatud video töötlemise süsteem võimaldab salvestada videot nii optimeeritud kino- kui ka produktsiooni kvaliteedis DCI 4K (4096 x 2160) 60fps kaadrisagedusega ja 100Mbps andmetihedusega. Samas toetab Phantom 4 Pro ka H.265 video koodekit 30fps kaadrisageduse ja 4K eraldusvõime juures. Eelnimetatud andmetiheduse juures kahekordistab H.265 töödeldava pildi koguse võrreldes H.264 koodekiga. Tulemuseks on märgatavalt kõrgem pildi kvaliteet sõltumata tõhusamast kokkupakkimisest. Salvesta suure dünaamilise ulatusega D-log funktsioonis, et saada kätte maksimum pildi andmetest värvikorrektsiooniks.

Kõrgresolutsiooniga lääts

Phantom 4 Pro kaameral on õhulendudeks optimeeritud f/2.8 avaga lainurk lääts 24-millimeetrise fookuskauguse ekvivalendiga. See sisaldab kaheksat elementi - kahte asfäärilist - sobitatud omakorda seitsmesse gruppi, mis on paigutatud veelgi väiksemasse ja  kompaktsemasse korpusesse. Selle kaamera pildid on jäädavalt detailsed vähese moonutuse ja vähese hajususega, kindlustades tulemusena teravad ja värvirikkad pildid ning videod.

Mehaaniline katik

Kiiresti liikuvate objektide kaadrisse saamine on alati olnud  väljakutseks kõigile lendavatele kaameratele, mis kasutavad elektroonilist katikut. Sel samal põhjusel on just Phantom 4 Pro DJI esimene droon, mis kasutab mehaanilist katikut ja suure avaga esmaklassilist läätse. Maksimaalne mehaaniline säriaeg 1/2000 sekundit välistab liikumisel tekkiva uduse pildi ja "tarretise  efekti", mille põhjustajaks on elektroonilise katikuga kiiresti liikuva objekti filmimine. Elektrooniline katik on samuti saanud täiendust, võimaldades maksimaalset säriaega kuni 1/8000 sekundit ning olles võimeline järjestikuse pildistamise režiimis tegema 20 MP resolutsiooniga kuni 14 pilti sekundis. Kõik selleks, et ideaalsed momendid ei jääks tabamata.

Pult koos Lightbridge HD Video ühendusega

Phantom 4 Pro drooni komplektis olev pult sisaldab endas uuendatud Lightbridge HD video edastussüsteemi, mis lisab 5.8GHz sagedusel edastustoe. Võimalus valida 2.4GHz ja 5.8GHz sageduse vahel võimaldab piloodil vältida sekkumist tema sagedusse ja eemaldab pildi katkendlikkuse olukorras, kus keegi läheduses kasutab samuti 2.4GHz sagedust. Tavapärased juhtmevaba videoedastuse süsteemid kasutavad 2.4 GHz sagedust puldiga töötamiseks, 5.8GHz sageduse kasutamine aga välistab samal sagedusel töötavate seadmete omavahelisse konflikti sattumise.

Lightbridge HD videoühendus

DJI Phantom 4 Pro droonis kasutatav Lightbridge HD videoedastuse süsteem kasutab ajas jaotatud multipleksimise (TDM - Time Division Multiplexing) süsteemi, et edastada signaale, lubades pulti saata
signaale ja võtta vastu videosignaali kasutades sama sagedust. Kuna 2.4GHz sagedust mõjutab tihtipeale Wi-Fi, 4G telemastid kui ka paljud teised tooted, mida kasutatakse asustatud aladel, aitab
5.8GHz sagedus suurendada olemasoleva ühenduse usaldusväärsust. Sisse lülitamisel arvutab Phantom 4 Pro välja kohalike signaalide tugevused ning valib automaatselt väikseima kasutusega sageduse, mida ühenduseks kasutada. See tagab maksimaalse video edastuse vahemaa kuni 3,5 kilomeetrini. 

Intelligentsed lennurežiimid

Draw

Draw reziimiga joonista vaid teekond ekraanile ja Phantom 4 Pro liigub lukustatud kõrgusega soovitud suunas. See funktsioon võimaldab piloodil keskenduda kaamera jälgimisele ja võimaldab teha keerukamaid ülesvõtteid. Draw reziimil on kaks erinevat kasutuslaadi, mõeldud erinevates olukordades kasutamiseks:

Standard: Droon jälgib ette antud marsruuti nii, et kaamera on suunatud konstantselt ette.
Free: Droon lendab mööda ette antud marsruuti. Selles laadis aga saab kaamerat liigutada igasse suunda.

ActiveTrack

Suurel kiirusel liikuvatele objektidele jälgimine võib olla väga keeruline, kuid eesrindlikud pildituvastus algoritmid, mida Phantom 4 Pro kasutab, lasevad tuvastada ning jälgida filmitavat objekti, hoides seda samal ajal korrektselt kaardis. See algoritm suudab tuvastada erinevaid objekte alustades inimestest kuni sõidukite ja loomadeni välja ning vastavalt subjektile valib droon ise oma lennudünaamika. Kõige selle eesmärgiks on saada parima kvaliteediga sujuv võte. Piloodid saavad valida erinevate laadide vahel:

Trace: Jälgi subjekti ees või taga liikudes, vältides takistusi automaatselt.
Profile: Lenda koos subjektiga erinevate nurkade all tema suhtes,et saada parimad vaated tema profiilist.
Spotlight: Kaamera on fikseeritud filmitavale subjektile samal ajal, kui drooni saab lennutada peaaegu igal pool.

TapFly

Lenda igas suunas ekraanil nähtaval alal vaid ühe nupuvajutusega. Vajuta ekraanile, et sujuvalt muuta lennusuunda, vältides samal ajal automaatselt takistusi ning vajuta ekraanile uuesti või 
kasuta puldi juhtkange, et muuta lennusuunda. AR trajektoori funktsioon näitab drooni lennusuunda reaalajas tagasisideks juhuks, kui peaks olema vajalik trajektoori korrigeerimine. Kuna kõrguse, kiiruse, suuna ja kaamera kontrollimine samaaegselt juhtkangide abil võib olla keeruline, võimaldab TapFly Free fikseerida
lennusuuna, lastes piloodil keerata Phantom 4 Pro drooni või liigutada gimbali nii, et ei peaks muutma lennusuunda. Kokku on võimalik valida kolme TapFly laadi vahel: 

TapFly Forward: Vajuta, et lennata soovitud suunal.
TapFly Backward: Vajuta, et lennata vajutuse kohast ekraanil vastassuunda. Näiteks vajuta ekraani alumisele paremale nurgale, et lennata tagurpidi ülemise vasaku nurga suunas.
TapFly Free: Lukusta liikumise suund ilma kaamerat lukustamata, mis laseb kaamerat liigutada lennu ajal oma äranägemise järgi.

Märkus: Takistuste vältimise süsteem (Obstacle Avoidance) ei ole kasutatav TapFly Free korral.

Return to Home

Olles Tagasi Koju (Return to Home) režiimis, valib Phantom 4 Pro ise parima teekonna tagasi lendamiseks arvestades sealjuures ka looduslike oludega. Ta salvestab oma tehtud lennuteekonna, mis võimaldab sama teekonda kasutades tagasi lennata ka juhul, kui ta peaks kaotama signaali puldiga.

Sõltuvalt drooni kõrgusest signaali kadumise hetkel, on Phanton 4 Pro võimeline kujundama oma tagasilennu trajektoori nii, et väldib kõiki takistusi, mida ta varem märganud on. Õhkutõusul salvestab Phantom 4 Pro tema alla jäävat pinda ning tagasi tulles kasutab seda infot maksimaalselt täpse maandumise tagamiseks. Kui aga peaks all olema takistusi või vett, annab droon piloodile sellest teada 
ning jääb ise sobivale kõrgusele hõljuma, võimaldades piloodil drooni paremini maandada.

Gesture Mode

Liigutuste laadis (Gesture Mode) saab teha selfisid kasutades puldi asemel käeliigutusi. Arvuti visuaalne tehnoloogia võimaldab Phantom 4 Pro droonil saada juhiseid läbi käeliigutuste. Pildistatav tõstab lihtsalt kaamera vaateväljas olles oma käed üles ning droon tunneb selle liigutuse ära, seades inimese kaadri keskele. Kui ollakse pildistamiseks valmis, annab pildistatav käsi välja sirutades kaamerale märku, et on valmis. Seejärel on veel 3 sekundit aega võtta sobiv poos. Nii võimaldab Phantom 4 Pro salvestada olulisi hetki ka ilma pulti kasutamata.

Lennusüsteem

Lennu režiimid

Erinevad videoproduktsioonid vajavad erinevaid lennukaraktereid ning Phantom 4 Pro võimaldab valida kolme erineva režiimi vahel: P, A ja S. Nende vahel lülitudes on piloodil võimalik saavutada täpselt selline kontroll, mida ta vajab. Vastavalt vajadusele saab valida sujuvuse, lihtsuse, targa navigeerimise või kiiruse vahel. Positsiooni režiims (P) on TapFly, ActiveTrack, takistuse tuvastamise ja positsioneerimise funktsioone võimalik kasutada. Spordi režiimis (S) annab erilise väleduse ja suurema kiiruse, ulatudes kuni 20m/s (72km/h). ATTI režiim (A) lülitab välja satelliidi kaudu stabiliseerimise ja hoiab Phantom 4 Pro kõrgust. See on ideaalne kogemustega pilootidele, kes soovivad saada sujuvat tulemust. Tripod režiim, mis piirab lennukiiruse 1.8m/s (6.4km/h) peale, saab drooni eriti täpselt juhtida, mis on parim lahendus täpseks kaadri raamimiseks ja siseruumides lendamiseks. Nii infrapuna- kui ka visuaalsed sensorid on nendes laadides aktiveeritud, et lendamine oleks võimalikult turvaline.

Topelt sensorid

Phantom 4 Pro kasutab kahte kompassi moodulit ja kahte IMU, muutes sellega drooni palju usaldusväärsemaks, kui nii mõnigi kuue või kaheksa propelleriga droon. Kompassid ja IMU-d on väga olulised sensorid tagamaks stabiilset lendu ning Phantom 4 Pro tegeleb kogu aeg ka mõlemast allikast tuleva info töötlemisega. See info jookseb läbi erinevate algoritmide, mis kontrollivad täpsust. Igasugune ebatäpne info analüüsitakse automaatselt läbi nii, et see ei mõjuta kuidagi lendu ennast, vaid lend püsib igal  juhul stabiilse ja usaldusväärsena.

Intelligentne akusüsteem

Professionaalses aerofoto- ja videograafias on alati oluline maksimaalne lennuaeg. Phantom 4 Pro drooni maksimaalne lennuaeg on viidud 30 minutini, pakkudes varasemast veel rohkem aega õhust video või fotode tegemiseks. DJI GO telefoniäpp kuvab aku kestvust ning kalkuleerib järelejäänud lennuaega arvestades sealjuures juba läbi sõidetud vahemaad ja muid faktoreid. See annab ka hoiatusi, kui aku peaks langema inimaalsele ohutule tasemele, et droon jõuaks tagasi punkti, kust lendu alustati. Intelligentne akusüsteem väldib ka ülelaadimist kui ka aku liigset tühjaks saamist. Kui akud on pikemaajaliselt hoiule pandud, laevad ad end tühjaks, et säilitada maksimaalne vastupidavus. 

Värvus Valge

Lennumasin

Kaal(aku ja propelleritega)

1388 g

Diagonaal (ilma propelleriteta)

350 mm

Maksimaalne tõusukiirus

S-režiim: 6 m/s; P-režiim: 5 m/s

Maksimaalne langemiskiirus

S-režiim: 4 m/s; P-režiim: 3 m/s

Maks. Lennukiirus

72 km/h (S-režiim); 58 km/h (A-režiim); 50 km/h (P-režiim)

Maksimaalne kaldenurk

42° (S-režiim); 35° (A-mode); 25° (P-režiim)

Max. Lennukõrgus

6000 m

Maks. lennuaeg

Ligikaudu. 30 minutit

Töö temp

0° to 40° C

Asukoha tuvastamine

GPS/GLONASS

Hõljumise täpsus

Vertikaalselt: ±0.1 m (Vision süsteemiga); ±0.5 m (GPS'ga)

Horistontaalne: ±0.3 m (Vision süsteemiga); ±1.5 m (GPS'ga)

Vision Süsteem

Kiiruse piirang

≤50 km/h kõrgusel 2m maapinnast

Kõrguse piirang

0 – 10 m

Töö raadius

0 – 10 m

Takistuse tuvastamise raadius

0.7 – 30 m

FOV

±60°(Horisontaalne), ±54°(Vertikaalne)

Tuvastus sagedus

10Hz

Töötingimused

Selge mustriga pind ja piisav valgustus(lux > 15)

Kaamera

Sensor

1’’ CMOS; Effektiivseid piksleid: 20M

Lääts

FOV (vaatenurk) 84°, 8.8 mm / 24 mm (35 mm ekvivalentne),

f/2.8 - f/11.

autofookus 1 m - ∞

ISO

Video: 100 - 3200 (Auto); 100 - 6400 (Manuaalne)

Foto: 100 - 3200 (Auto); 100- 12800 (Manuaalne)

Mehaaniline katik

8 - 1/2000 s

Elektrooniline katik

8 - 1/8000 s

Maks pildi suurus

3:2: 5472 × 3648

4:3: 4864 × 3648

16:9: 5472 × 3078

PIV pildi suurus

16:9 Aspect Ratio:

・5248 × 2952(3840 × 2160 24/25/30p,2720 × 1530

24/25/30p,

1920 × 1080 24/25/30p, 1280 × 720 24/25/30p)

・3840 × 2160(3840 × 2160 48/50p,2720 × 1530 48/50p,

1920 × 1080 48/50/60p,1280 × 720 48/50/60p)

17:9:

・4896 × 2592 (4096 × 2160 24/25/30p)

・4096 × 2160 (4096 × 2160 48/50p)

Foto funtsioonid

Single Shot

Burst Shooting: 3/5/7/10/14 frames

Auto Exposure Bracketing (AEB): 3/5 bracketed

frames at 0.7EV Bias

Interval: 2/3/5/7/10/15/30/60 s

Video režiimid

H.265

・C4K:4096×2160 24/25/30p @100Mbps

・4K:3840×2160 24/25/30p @100Mbps

・2.7K:2720×1530 24/25/30p @65Mbps

2720×1530 48/50/60p @80Mbps

・FHD:1920×1080 24/25/30p @50Mbps

1920×1080 48/50/60p @65Mbps

1280×720 48/50/60p @35Mbps

H.264

・C4K:4096×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps

・4K:3840×2160 24/25/30/48/50/60p @100Mbps

・2.7K:2720×1530 24/25/30p @80Mbps

2720×1530 48/50/60p @100Mbps

・FHD:1920×1080 24/25/30p @60Mbps

1920×1080 48/50/60/120p @80Mbps

・HD: 1280×720 24/25/30p @30Mbps

1280×720 48/50/60/120p @45Mbps

Andmetihedus

100 Mbps

Failisüsteem

FAT32 (≤ 32 GB); exFAT (> 32 GB)

Foto failitüübid

JPEG, DNG (RAW), JPEG + RAW

Video failitüübid

MP4/MOV (AVC/H.264;HEVC/H.265)

Mälukaardi tugi

Micro SD, Maks suurus: 128GB.

Kirjutamis kiirus ≥15MB/s, class 10 või UHS-1 nõutud

Töö temp

0° to 40° C

Laadija

Pinge

17.4 V

Võimsus

100 W

Gimbal

Stabilisaator

3-teljeline (pitch, roll, yaw)

Juhitav vahemik

Pitch: -90° to +30°

Max. juhitav kiirus

Pitch: 90°/s

Nurgeline juhitav täpsus

±0.03°

TOF süsteem

Takistuse tuvastamise raadius

0.2 – 7 m

FOV

±35° (Horisontaalne), ±10° (Vertikaalne)

Tuvastus sagedus

10 Hz

Töökeskond

Peegelumis vastane materjal > 8% (n! seinad, puud, inimesed jne.)

Juhtpult (GL300E)

Töö sagedus:

2.400 - 2.483 GHz and 5.725 - 5.850 GHz

Maksimum distants (avatud ala):

FCC : 7km;

CE : 3.5km

Töö temp

0° to 40° C

Aku

6000mAh LiPo 2S

EIRP

2.400 GHz - 2.483 GHz

FCC: 23 dBm; CE: 17 dBm

5.725 GHz - 5.850 GHz

FCC: 30 dBm; CE: 14 dBm

Töö temp

1.2 A @7.4 V

Video väljund

GL300E: USB

Mobiili hoidik

GL300E: Tahvel arvutid ja nutitelefonid

Intelligent Flight Battery (PH4-5870mAh-15.2V)

Mahutavus

5870 mAh

Pinge

15.2 V

Aku tüüp

LiPo 4S

Energia

89.2 Wh

Neto kaal

468 g

Laadimis temp

-10° to 40° C

Maks laadija võimsus

100 W

 

  • DJI Phantom 4 PRO

  • DJI Phantom 4 PRO pult (ilma ekraanita).

  • Propellerid 4 paari.

  • DJI Phantom 4 aku (5870mAh)

  • DJI Phantom 4 akulaadija

  • Gimbali klamber

  • USB OTG kaabel

  • MicroUSB kaabel

  • MicroSD mälukaart 16GB

  • Kohver

Sarnased tooted

 

Väga võimekas droon!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Must ,   Materjal:
990,00 €

 

Kõik vajalik tõsisemale drooni fännile!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Must ,   Materjal:
1290,00 €

 

Suurepärane kaaslane igale seiklusele!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Valge ,   Materjal:
840,00 €

 

Täiustatud versioon DJI Phantom 4 Advanced+

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Valge ,   Materjal:
1840,00 €

 

Musta värvi professionaalne aerofoto- ja videograafia droon!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3 ,   Värvus: Must ,   Materjal:
1690,00 €

 Osta vähemalt kaks Walter Wallet toodet, kasuta koodi "Walter Wallet" ja saad 20 protsenti allahindlust!