DJI Mavic Air Valge

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3p
Hind:
840,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Video 

Mavic Air on inseneritöö ja disaini tippklass ning suurepärane kaaslane igale seiklusele. Ülikergel ja kokkuvolditaval droonil on Mavicu seeria parimad omadused ning tippklassi lennujõudlus ja funktsionaalsus.

3-teljelise stabilisaatoriga kaamera

Mavic Air on kõige kaasaskantavam DJI droon, millel on 3-teljeline mehaaniline stabilisaator. Gimbali nurgavibratsiooni raadius on vähendatud kuni 0,005 kraadini. Kolmnurkses formatsioonis gimbali müra vähendajad aitavad luua veelgi stabiilsemaid kaadreid.

32MP sfäärilised panoraampildid

Lisaks horisontaalsetele, vertikaalsetele ja 180° panoraampiltidele, suudab Mavic Air 8 sekundiga kokku panna 25 fotot, et luua kristallselgeid 32MP sfäärilisi panoraampilte. Parimaks vaatenurgaks kasuta DJI Goggles'eid.

4K 100 Mbps video

Mavic Air salvestab videoid 4K 30fps resolutsioonis kiirusega 100Mbps, et iga hetk oleks UHD kvaliteediga.

Aegluubis video

Tänu 1080p 120 fps toele salvestab Mavic Air suurepäraselt ka suurel kiirusel toimuvaid seikluseid.

HDR Fotod

Uute HDR algorütmide abil on säriaja sätted nutikalt seadistatud vastavalt valgustingimustele. Ülevalgustatud ja tumedad alad on töödeldud, et jääks loomulikum üleminek varjude ja valgustatud objektide vahele ning DSP kiirendus lubab efektiivsemat pildistamist. 

12 MP fotod

Mavic Air'i pardakaameral on integreeritud 1/2.3" 12 megapiksline CMOS sensor ja f/2.8 lääts, millel on 35 mm ekvivalentne fokaalpikkus 24 mm'ga, et teha kõrgkvaliteediga pilte ja videoid.

8 GB sisemälu

Lisaks Micro SD kaardipesale on droonil 8GB sisemälu, mille abil saad pilte ja videoid otse droonile salvestada ning hiljem need USB 3.0 Type-C pordi abil nutiseadmesse või arvutisse tõsta.

Geomeetriline elegants

Mavic Airi jalad on aerodünaamilise kere sisse volditavad. Magneesiumsulamist kronsteinid tugevdavad seitset kaamerat, tagumised ventilaatorid hajutavad kuumust väga efektiivselt ning põhikaamera gimbaliga on parema kaitse jaoks süvendatud.

3D volditav disain

Droon on kokkuvoldituna sama pikk ja lai, kui nutitelefon. Mavic Air on suurepärane kaasaskantav droon, mis nihutab piire, mis seni kehtisid sellises suuruses droonidele.

Volditav pult.

Puldil on volditav, madala profiiliga ergonoomiline disain, et hoida nutitelefoni võimalikult mugavalt. Eemaldatavad juhtkangid saab hoiustada puldi sisse, et anda pakkimisel ruumi juurde.

ActiveTrack

ActiveTrack sensor tunnetab kuni 16 valitavat objekti korraga, lastes sul valida õige objekt, mida jälitada. Suurem jälitamistäpsus ja laiematele stsenaariumitele rakenduv ActiveTrack jälitab sihtmärke isegi siis, kui nad jooksevad, hüppavad või sõidavad rattaga.

QuickShots

Vali üks kuuest QuickShotist - Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid või Boomerang. Kõik on nupuvajutuse kaugusel ning lasevad sinust teha laheda drooniga tehtud selfie video, ilma et peaksid planeerima oma kaadrit. Jaga oma loomingut sotsiaalmeedias kasvõi kohe, kasutades DJI GO 4 rakendust.

SmartCapture

Lõbus, lihtne ja intuitiivne - SmartCapture abil saad uuel ja interaktiivsel viisil Mavic Air drooni oma kätega juhtida. Tõuse õhku ning kontrolli drooni käeviibete abil, et teha fotosid ning videoid endale meeldival viisi.

TapFly

Kui soovid keskenduda oma kaadrile, vali DJI GO 4 rakenduses režiim TapFly, mis laseb sul lennata sinna, kuhu sa oma nutiseadme ekraanil näpuga vajutad. TapFly töötab edasi-, tagasi- vaba- ja koordinaatrežiimis ning lisaks on ka võimalik seadistada lennukiirus endale sobivaks.

FlightAutonomy 2.0

Kasutades edasiarenenud VIO tehnoloogiat, koosneb FlightAutonomy võimas sensorite süsteem peamisest gimbalikaamerast, ette, taha ja üles suunatud kahevaatelistest sensoritest, alla suunatud infrapuna sensorisüsteemist, inertsianduritest ning rühmast arvutavatest tuumadest. Koos korjavad ja edastavad nad infot ümbritseva keskkonna kohta suure jõudlusega protsessorile, et täpsemalt lennata ja hõljuda. Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) lubab droonil mööduda nii ees kui taga asuvatest takistustest. Seiklemine ei ole kunagi veel nii ohutu ja lihtne olnud.

Visuaalne inertsi odomeetria (VIO)

VIO tehnoloogia ja uue positsioneerimisalgorütmi koostöös on Mavic Air'i täpne positsioneerimine paranenud koguni poole võrra. VIO tehnoloogia arvutab lennukiiruse ja -kõrguse reaalajas ning positsioneerib drooni asukoha, teostades kahe kaameraga mõõtmisi hõljudes või lennu ajal. Vaatega positsioneerimise süsteemi tööraadius on nüüd poolest meetrist 30 meetrini. Tänu VIO tehnoloogiale hõljub Mavic Air täpselt ka siseruumides ning jälgib puldi teel antud käsklusi täpsemalt isegi raskemates olukordades.

3D kaartide ehitamine.

Tänu edasijõudnud sensorisüsteemidele positsioneerib Mavic Air ennast täpselt. Seitsme ees, all ja taga asuva kaamera ning infrapuna sensorite ja IMU abil ehitab Mavic Air ümbruskonna tunnetamise abil reaalajas 3D kaardi, mis tõstab lennuohutust.

Advanced Pilot Assistance Systems (APAS)

APAS on DJI ulatusliku lennutee kalkuleerimise alase uurimustöö tulemus. Kasutaja saab lennata nii edasi kui ka tagasi, ning APAS planeerib sobiva lennuteekonna, et mööduda takistustest automaatselt.

Erinevad andurid

Peale paaris inertsiandurite, on FlightAutonomy 2.0 veel andurimooduleid, et tõsta Mavic Air'i ohutustaset. Vision Compass aitab navigatsioonisüsteemil hinnata lennusuunda ka siis, kui kompassi töös esineb häireid. Isegi siis kui ette- , alla- või ülesvaatavatest anduritest töötab vaid üks suund, suudab droon end edukalt positsioneerida. Seadmel on kaks erinevat sensorialgorütmide kogumit, mis põhinevad kahel erineval riistvaraplatvormil. Kui ühel algorütmide kogumil esineb häireid, lülitab droon teise kogumi tööle, et jätkata tavarežiimil.

Usaldusväärsem Return to Home (RTH)

Olemasolevaid RTH süsteeme laiendades tagab Mavic Air RTH funktsioonis ohutuima lennutee. Tänu reaalaja lennutee salvestamisele lendab droon signaali kadumisel kodupunkti suunas, et puldiga taas ühendust leida, samal ajal takistustest mööda navigeerides. Kui Mavic Air tuvastab takistuse, valib ta kõrgust arvestades õige teekonna takistusest möödumiseks. Droon võrdleb maapinnast tehtud pilte nendega, mida ta tegi õhku tõustes, et saavutada võimalikul täpne maandumine. Automaatselt maandudes skanneerib Mavic Air maapinda reaalajas. Juhul kui droon tuvastab takistuse või vee maandumisalal, annab ta kasutajale sellest märku ja jääb ohutult hõljuma.

21-minutiline maksimaalne lennuaeg

Mavic Airi intellingentsed akud on tehtud suure tihedusega liitiumist, tänu millele on drooni lennuajaks kuni 21 minutit.

FOC ESC ja jõuülekanne

FOC sinusoidsete draiverite arhitektuuri ESC'id pakuvad Mavic Airile sujuvamat mootoripehmendusprotsessi ja mõlemal mootoril ning ESC'l ka kõrgemat efektiivsust.

Maksimaalne lennukiirus: 68,4 km/h

Tunneta esmaklassilise droonisõidu adrenaliini ja põnevust! Sport režiimis on drooni maksimaalseks lennukiiruseks 68,4 km/h

Võimsam Wi-Fi videoedastus

Uus Wi-Fi videoedastussüsteem toetab 2.4/5.8 GHz sagedusi ning 720p otseedastust kuni 4 kilomeetri kauguselt.

DJI Goggles

Seo Mavic Air DJI Goggles'iga, et lennata FPV režiimis ning näha taevalaotust otsevaates.

Värvus Valge

Tehnilised andmed

Aircraft

Takeoff Weight

430 g

Dimensions

Folded:

168×83×49 mm (L×W×H)

Unfolded:

168×184×64 mm (L×W×H)

Diagonal Distance

213 mm

Max Ascent Speed

3 m/s (S - mode[1])

2 m/s (P - mode)

2 m/s (Wi-Fi mode)

Max Descent Speed

2 m/s (S - mode[1])

1.5 m/s (P - mode)

1 m/s (Wi-Fi mode)

Max Speed (near sea level, no wind)

68.4 kph (S - mode[1])

28.8 kph (P - mode)

28.8 kph (Wi-Fi mode)

Max Service Ceiling Above Sea Level

5000 m

Max Flight Time (no wind)

21 minutes (at a consistent 25 kph)

Max Hovering Time (no wind)

20 minutes

Max Flight Distance (no wind)

10 km (at a consistent 25 kph)

Max Wind Speed Resistance

29 - 38 kph

Max Tilt Angle

35° (S - mode[1])

25° (P - mode)

Max Angular Velocity

250°/s (S - mode[1])

250°/s (P - mode)

Operating Temperature Range

0°C - 40°C

Operating Frequency

2.400 - 2.4835 GHz

5.725 - 5.850 GHz

Transmission Power (EIRP)

2.400 - 2.4835 GHz

FCC: ≤28 dBm

CE: ≤19 dBm

SRRC: ≤19 dBm

MIC: ≤19 dBm

5.725 - 5.850 GHz

FCC: ≤31 dBm

CE: ≤14 dBm

SRRC: ≤27 dBm

GNSS

GPS + GLONASS

Hovering Accuracy Range

Vertical:

±0.1 m (with Vision Positioning)

±0.5 m (with GPS Positioning)

Horizontal:

±0.1 m (with Vision Positioning)

±1.5 m (with GPS Positioning)

Internal Storage

8 GB

Sensing System

Forward

Precision Measurement Range: 0.5 - 12 m

Detectable Range: 0.5 - 24 m

Effective Sensing Speed: ≤ 8 m/s

Field of View (FOV): Horizontal 50°, Vertical ±19°

Backward

Precision Measurement Range: 0.5 - 10 m

Detectable Range: 0.5 - 20 m

Effective Sensing Speed: ≤ 8 m/s

Field of View (FOV): Horizontal 50°, Vertical ±19°

Downward

Altitude Range: 0.1 - 8 m

Operating Range: 0.5 - 30 m

Operating Environment

Forward:

Surface with clear pattern and adequate lighting (lux > 15)

Backward:

Surface with clear pattern and adequate lighting (lux > 15)

Downward:

Detects clearly patterned surfaces with adequate lighting (lux>15) and diffuse reflectivity (>20%)

Remote Controller

Operating Frequency

2.400 - 2.4835 GHz

5.725 - 5.850 GHz

Max Transmission Distance (unobstructed, free of interference)

2.400 - 2.4835 GHz:

FCC: 4000 m

CE: 2000 m

SRRC: 2000 m

MIC: 2000 m

5.725 - 5.850 GHz:

FCC: 4000 m

CE: 500 m

SRRC: 2500 m

Operating Temperature Range

0℃ - 40℃

Transmission Power (EIRP)

2.400 - 2.4835 GHz:

FCC:≤26 dBm

CE: ≤18 dBm

SRRC: ≤18 dBm

MIC:≤18 dBm

5.725 - 5.850 GHz:

FCC: ≤30 dBm

CE: ≤14 dBm

SRRC: ≤26 dBm 

Battery

2970 mAh

Operating Current/Voltage

1400 mA ⎓ 3.7 V (Android)

750 mA ⎓ 3.7 V (iOS)

Supported Mobile Device Size

Max length: 160 mm

Supported Thickness: 6.5-8.5 mm

Supported USB Port Types

Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C

Mobile Device Control

Operating Frequency

2.400 - 2.4835 GHz

5.725 - 5.850 GHz

Max Transmission Distance (unobstructed, free of interference)

Distance: 80 m

Height: 50 m

APP

Video Transmission System

Enhanced Wi-Fi

Name

DJI GO 4

Live View Quality

Remote Controller:

720p@30fps

Smart Device:

720p@30fps

DJI Goggles:

720p@30fps

Latency (depending on enviornmental conditions and mobile device)

170 - 240 ms

Required Operating System

iOS v9.0 or later

Android v4.4 or later

Gimbal

Mechanical Range

Tilt: -100° to 22°

Roll: -30° to 30°

Pan: -12° to 12°

Controllable Range

Tilt: -90° to 0° (default setting)

-90° to +17° (extended)

Stabilization

3-axis (tilt, roll, pan)

Max Control Speed (tilt)

120°/s

Angular Vibration Range

±0.005°

Camera

Sensor

1/2.3” CMOS

Effective Pixels: 12 MP

Lens

FOV: 85°

35 mm Format Equivalent: 24 mm

Aperture: f/2.8

Shooting Range: 0.5 m to ∞

ISO Range

Video:

100 - 1600 (auto)

100 - 1600 (manual)

Photo:

100 - 1600 (auto)

100 - 3200 (manual)

Shutter Speed

Electronic Shutter: 8 - 1/8000s

Still Image Size

4:3: 4056×3040

16:9: 4056×2280

Still Photography Modes

Single shot

HDR

Burst shooting: 3/5/7 frames

Auto Exposure Bracketing (AEB): 3/5 bracketed frames at 0.7EV Bias

Interval: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s

Video Resolution

4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30p

2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p

FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p

HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p

Max Video Bitrate

100Mbps

Supported File System

FAT32

Photo Format

JPEG/DNG (RAW)

Video Format

MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC)

Intelligent Flight Battery

Capacity

2375 mAh

Voltage

11.55 V

Max Charging Voltage

13.2 V

Battery Type

LiCoO₂ 3S

Energy

27.43 Wh

Net Weight

140 g

Charging Temperature Range

5℃ - 40℃

Max Charging Power

60 W

Charger

Input

100 - 240 V, 50/60 Hz, 1.4 A

Output

Main: 13.2 V ⎓ 3.79 A

USB: 5 V ⎓ 2 A

Voltage

13.2 V

Rated Power

50 W

Supported SD Cards

Supported SD Cards

microSD

Class 10 or UHS-1 rating required

Recommended microSD Cards

16G

Sandisk Extreme

Kingston 16GB SDHC-I SDCAC/16GB

32G

Sandisk Extreme V30

Sandisk Extreme V30 A1

Sandisk Extreme V30 Pro A1

64G

Sandisk Extreme V30 A1

Sandisk Extreme Pro V30 A1

128G

Sandisk Extreme V30 A1

Sandisk Extreme Plus V30 A1

Sarnased tooted

 

Väga võimekas droon!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Must ,   Materjal:
990,00 €

 

Kõik vajalik tõsisemale drooni fännile!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Must ,   Materjal:
1290,00 €

 

Professionaalne aerofoto- ja videograafia droon!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Valge ,   Materjal:
1690,00 €

 

Täiustatud versioon DJI Phantom 4 Advanced+

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3p ,   Värvus: Valge ,   Materjal:
1840,00 €

 

Musta värvi professionaalne aerofoto- ja videograafia droon!

 

,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3 ,   Värvus: Must ,   Materjal:
1690,00 €

 Osta vähemalt kaks Walter Wallet toodet, kasuta koodi "Walter Wallet" ja saad 20 protsenti allahindlust!